SoundCloud daina su Jūsų nuotrauka 2023 ir nuolaida

SoundCloud daina su Jūsų nuotrauka 2023 ir nuolaida

SoundCloud daina su Jūsų nuotrauka 2023 ir nuolaida

Jau prieš kelis metus pristatėme Spotify rėmelį, ir visai nesenai pasikreipė klientė užsakiusi spotify, bet parašė vietoje spotify ženkliuko įdėti SoundCloud. Tai buvo pradžia SoundCloud daina su Jūsų nuotrauka 2023 ir nuolaida ta proga. Na žodis po žodžio nusprendėme pagaminti atskirą produktą su visa SoundCloud atributika, tiek kodu. Mums šis produktas patinka ir dėl to, kad nuotrauka per visą rėmelio aukštį, todėl maksimaliai išnaudojamas stiklinis rėmelis.

Pasistenkite surasti originaliai fotografuotą nuotrauką telefone ar fotoaparate, ir prikabinkite užsakydami prekę, tam skirtame lauke, taip neprarasite nuotraukos kokybės.

O pageidaujamą dainą ar nuorodą į ją patalpinkite komentaro (pageidaujamo teksto) lauke. Mūsų naujuosius produktus galite rasti žemiau:

Nuolaida Foto rėmeliams ir stovams 20% iki 2023-09-01

Naujo produkto pristatymo proga iki 2023-09-01 visiems produktams iš kategorijos Foto rėmeliai ir stovai: Foto Rėmeliai Ir Stovai • DovanosMagija.lt suteikiame 20% nuolaidą su kodu: “dm20”

klientė užsakiusi spotify, bet parašė vietoje spotify ženkliuko įdėti SoundCloud.  Tai buvo pradžia SoundCloud daina su Jūsų nuotrauka 2023 ir nuolaida
SoundCloud daina su Jūsų nuotrauka 2023 ir nuolaida 7

Telefonas pasiteirauti ir užsakyti: +370 621 95661

El. paštas: info@dovanosmagija.lt

Susisiekti su mumis galite šiais:

Kontaktais

Bendraukite su mumis per Facebook:

https://www.facebook.com/DovanosMagijaTau

Aplankykite mus Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCwOaJ1mBr-dd290SIwt0-jA

Parašykite komentarą