Medinių dėžučių gamyba pagal invidualų užsakymą. Dėžutė muilo gamybai

Noriu pasidalinti istorija, kaip kartais prieš perkant / parduodant verta pasikalbėti ir išdėstyti savo lūkesčius. Klientė mūsų svetainėje užsakė dėžutę, parašiau laiškelį su pasiūlymu ant pasirinktos dėžutės išgraviruoti ar atspausdinti palinkėjimą. Klientė atsisakė graviravimo, bet uždavė keistą klausimą, ar įmanoma nuimti dangtelį.

Klausimas pasirodė keistas, todėl paklausiau, kam to jai reikia. Pasirodo klientė planavo gaminti muilą toje dėžutėje, jai tiesiog reikėjo formos kur gaminti muilą. Dauguma šiam tikslui užsakinėja iš kinijos, ir matomai tam kad gauti už pigią kainą – tenka laukti gal mėnesį.

Mes aptarėme kokių reikia išmatavimų ir formos ir pagaminome tiksliai tokios kokios pageidavo klientė (pasirodo buvo pasiri kus visiškai ne tų išmatavimų, kurių pageidavo), ir po dienos išsiuntėme. Taigi klientė savo dėžutę gaus po 3 dienų nuo užsakymo ir greitai galės džiaugtis savo darbo vaisiais. Išvada tikrai verta pašnekinti pardavėją ir tokiu būdu jei įmanoma gauti tai ko reikia vietoje bandymo surasti kažkokį tarpinį sprendimą.

Todėl kviečiame bendrauti, visais įmanomais kanalais – pasistengsime kaip galima greičiau atsakyti ir išspresti Jūsų užduotį.

Susisiekite su mumis ir pradėkite kurti savo „Paslėptą veidą“ mūsų: kontaktai

Patogiau bendrauti per facebook: Dovanosmagija.facebook

Sekite mūsų naujienas Youtube: Youtube kanalas

Parašykite komentarą