Medinė dėlionė iš plokštės

Medinė dėlionė 49 detalės 30x30cm Medinė dėlionė iš plokštės

Medinė dėlionė iš plokštės su Jūsų nuotrauka

Medinė dėlionė iš plokštės iš medžio plokštės, lazeriu išpjausime dėlionę ir ant jos atspausdinsime Jūsų nuotrauką. Dėlionę galime pagaminti iki 100 detalių ar daugiau, bet nereikėtų persistengti, nes priklausomai nuo nuotraukos gali būti sudėtinga surinkti. Dažniausiai klientai renkasi 48 – 70 detalių. Delionės išmatavimai taip pat gali būti įvairūs su turima įranga galime atspausdinti iki 40x80cm nuotraukas.

Dėlionė gali būti tikrai smagus užsiėmimas, ypač jei sudėlioję pamatysite jums brangią nuotrauką ar vaizdą, kuris Jus nukels į prisiminimus. Taip pat galite pateikti, kaip užuominą, kad Jūs laukiate atostogų ar draugų susitikimo. Dėlionę galime pagamint ir įdomesnių formų, kaip širdelė, meškiukas ar zuikutis.

Medinė dėlionė iš plokštės su rėmeliu

Dar vienas populiarėjantis modelis tai dėlionė su rėmeliu. Šią dėlionę surinkus galima pastatyti ar pakabinti ir naudoti, kaip paveikslą. Dėlionė pagaminta iš plokštės pagrindo, prie jo priklijuotas rėmelis. Rėmelio viduje sudėliojama dėlionė. Taip pat komplektuojama su stoveliu ant kurio surinkta dėlionė pastatoma. Ši dėlionė puikiai gali būti naudojama, kaip palinkėjimų dovana, kai šventės metu svečiams išdalinamos detalės ir svečiai parašo savo palinkėjimus. Bus gražus prisiminimas apie šventę, ir kiekvienas svečias paliks savęs dalelę.

Dėlionei sudėti galime pasiūlyti medinę ar kartoninę dėžutę. Taip pateikta dėlionė atrodys daug estetiškiau. Ant dėžutės dangtelio galime atspausdinti dėlionės surinkimo instrukciją.

Norėdami susisiekti su mumis parašykitem mums per facebook: messenger suderinsime užsakymo detales. Taip pat galima atlikti ir telefonu: +370 621 95661.

Parduotuvėje galite pažiūrėti standartinių dėlionų variantus ir kainas: Medinės dėlionės

Norėdami užsakyti nestandartinį variantą kreipkitės aukščiau nurodytais kontaktais.

Šiame filmuke, kaip gimsta dėlionė:

Daugiau dėlionių nuotraukų galite pažiūrėti galerijoje.

Parašykite komentarą