Hello world – Akcija dėlionėms 15

Akcija dėlionėms 15

Hello World

Pasidalinsime naujiena. Sugalvojome pasibelsti į pasaulį su nauju pavadinimu: MagicOfGift. Mes supratome, kad mums labai patinka, ką mes darome, bet galime dar daugiau padaryti. Sukūrėme svetainę: https://magicofgift.com Šioje svetainėje dalinsimės tais pačiais produktais ir paslaugomis. Kolkas turime labai nedaug lyginant su lietuviška versija. Bet tikimės greitai papildyti. Lietuvišką svetainės versiją ir toliau palaikysime – ji mums pagrindinė, tai mūsų kūdikis…

MagicOfGift mes labiau orientuosimės į mūsų kaimynus – Estus, Latvius ir Lenkus. O iš ten ir visa europa kaip ant delno :). Jei Jums yra artimesnė Rusų ar Lenkų kalba – galite drąsiai rinktis tarptautinę mūsų svetainės versiją.

Akcija dėlionėms 15

Na kaip žinia per krikštynas visi tikisi dovanų:) tai štai puikus Jums šansas sutaupyti 15% perkant medines dėliones. Ką reikia padaryti:

Aplankykite mūsų svetainę https://magicofgift.com Išsirinkite jus dominančią vieną ar kelias dėliones ir prieš mokėjimą įveskite promo kodą: Puzzle-15 ir Jums dėlionėms bus pritaikyta 15% nuolaida. Čia padėka Jums kad Jūs su mumis. O mes tuo pačiu lengvesniu būdu ištestuosime jei yra kokių klaidų svetainėje. Juk Gimtąja daug lengviau bendrauti.

Beje tarptautinėje svetainėje – nėra lietuvių kalbos, bet mes juk puikiai mokame visomis kalbomis patylėti ;).

Akcija dėlionėms 15
Hello world - Akcija dėlionėms 15 3

Mūsų: kontaktai

Mūsų Youtube: dovanos magija – YouTube,

Parašykite komentarą