Dovanos idėja 2023 Jūsų dovanoms

Dovanos idėja 2023 Jūsų dovanoms

Dovanos idėja, ką mes Jums galime pasiūlyti naujo

Mūsų Dovanos idėja 2023 Jūsų dovanoms. Neseniai peržvelgėme savo parduotuvę ir pastebėjome, kad jau turime virš 400 produktų. Ir vis randame ką nors naujo Jums pasiūlyti. Iš tikro labai sudėtinga atspėti, kas Jums gali patikti, todėl norėtume nepabijoti ir kreiptis į mus, ir galbūt kartu sukursime kažką išskirtinio. Ir nauda bus abipusė, Jūs pirmieji padovanosite išskirtinę dovaną, o mes gausime naują prekę, kurios galbūt ieško ir kiti pirkėjai. Gal ne visi žino, ar tiesiog nepagalvoja, kad išskirtinę dovaną gali padaryti ir tiesiog ant jos atspausdinant Jūsų sugalvotą tekstą, palinkėjimą, nuotrauką ar šmaikštų paveikslėlį. Taigi Jūs suasmeninsite dovaną, parodysite dėmesį savo sveikinamąjį. O taip pat apsisaugosite, kad Jūsų dovana, ar bent jau dalis bus perdovanota.

Kokios tos unikalios dovanos

Na tikrai norisi pasigirti šios savaitės gaminiu, kol dar nepraėjo euforija ir pasididžiavimas savimi. Nors ir surinkimas truko gal 6-8 valandas, bet tai tikrai daug detalių turintis gaminys. Kaimynas paprašė sukurti įpatingą dovaną transporto įmonės sąvininkui, tai bendru sutarimu sutarėme konstruoti futuristinį vilkiką, kuris veža realų butelį. Suprantame, kad gal ir brangokas produktas, ypač su juo bus padovanotas pigesnis turinys, bet manau tai turėtų palikti įspūdį, ne vienam vairuotojui. O tai pat pasiūlėme ir pigesnę alternatyvą – konstruktorių, kurį surinkti tikrai geras įšūkis, o ypač jei turite pauglį sūnų – tai dar gausite karmos taškų užsiimdamas su šeima.

O kokie dar buvo sukurti produktai klientui pageidaujant

Peržiūrint, atradau tikrai gana unikalių dovanų, dėl kurių negėda netgi dabar, nors tai darėme veiklos pradžioje. Žemiau pateikiame išskirtinių produktų gamintų pagal kliento išskirtinį užsakymą. Aišku užsakant tokią dovaną reikia turėti mintyje, kad jos negimsta per minutę ar valandą, todėl būtų puiku, kad turėtumėte, bent porą savaičių laiko.

Dovanos idėja 2023 Jūsų dovanoms

Išskirtinių produktų fimukai

Mūsų kontaktai

Telefonas pasiteirauti ir užsakyti: +370 621 95661El. paštas: info@dovanosmagija.ltSusisiekti su mumis galite šiais: Kontaktais

Bendraukite su mumis per Facebook:

https://www.facebook.com/DovanosMagijaTau

Aplankykite mus Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCwOaJ1mBr-dd290SIwt0-jA

Parašykite komentarą