Chalange 1000 įveiktas

Chalange 1000, medinė dėlionė

Chalange 1000 įveiktas Dėlionė iš 1000 detalių pagaminta

Ilgai “Chalange 1000” laukė savo kliento, kurį skelbėme čia: Skelbiame Chalange Sau Ir Jums 1000! (dovanosmagija.lt), bet po pusės metų atsirado klientas kuris išdrįso mesti pirštinę šiam įššūkiui. Tiesa tai nebuvo Lietuvos pilietis. Tai klientas iš Libano. Matomai viešintis Lietuvoje rado mūsų svetainę ir šis produktas jį sudomino. Įdomu kaip jam pavyko, bet užsakė mūsų Lietuviškoje svetainės versijoje. Šiuolaikinės technologijos leidžia lengvai naršyti svetaines bet kuria kalba. “Google translate” išverčia puslapį į Jūsų gimtąją kalba.

Vyko konsultacija telefonu iki pat užsakymo, net ir pagaminus ir pristačius – klientas susisiekė su mumis.

Jis minėjo kad turi draugę – “dėlionių manijakę”, kuri surinkinėja iki 4000 detalių. Tam kad būtų dar sudėtingiau ant dėžutės nespausdinome pilnos surinkimo instrukcijos o tik kontūrą. Priminsiu, kad dėlionės sudėtungumas yra tame, kad detalės gana mažos 1,5×1,5cm, gali būti daug tokios pat formos detalių.

Klientas – liko patenkintas, paliko teigiamą įvertinimą, bei parašė sms. Vakar atidavėme antrąją šios dėlionės versiją, tiesa šį kartą iš Lietuvos gana jaunas vaikinas, bet klientas nesutiko būti publikuotas, juolab kad ten buvo asmeninė nuotrauka. Taigi galiu drąsiai teigti, kad mes įveikėme šį iššūkį, ir laikas ieškoti naujo.

Nuoroda į šį produktą žemiau:

Daugiau dėlionių variantų rasite čia:

Įvarioms progoms siūlome medines dėliones. Dėlionė tai puikus dekoratyvinis papuošimas ir smagus užsiėmimas su vaiku.

Telefonas pasiteirauti ir užsakyti: +370 621 95661

El. paštas: info@dovanosmagija.lt

Su rėmeliu ir stoveliu.Susisiekti su mumis galite šiais:

Kontaktais

Bendraukite su mumis per Facebook:

https://www.facebook.com/DovanosMagijaTau

Aplankykite mus Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCwOaJ1mBr-dd290SIwt0-jA

Parašykite komentarą