Kabineto nuorodų lentelė 30x10cm uv

60,00 

Kabineto nuorodų lentelė 30x10cm uv

Ant organino stiklo priklijuojanos nuorodų lentelės iš metalo kompozito išpjautos lentelės atspausdinsime Jūsų pageidaujamą tekstą ar numerį.
Pageidaujamas pareigas / tekstus nurodykite komentare, Jei norite įsigyti didesnį kiekį, parašykite mums – mes Jums pasiūlysime geresnę kainą atsižvelgdami į Jūsų pageidaujamą kiekį.
Spauda gali būti jūsų pageidaujamos spalvos, galime spausdinti logo ar paveikslėlį.Jei turite pageidaujamą paveikslėlį, kurį pageidaujate kad atspausdintume, įkelkite prie prekės, tam skirtame lauke.Metalizuotas plastikas standartiškai būna sidabrinės, auksinės ir vario spalvos. Užsakant, komentare nurodykite pageidaujamą spalvą.Galimos ir kitos metalizuoto plastiko spalvos, bet jos įmanomos užsakant didelius kiekius.Durų lentelės matmenys ir forma taip pat gali būti keičiami, bet nuo to keisis kaina.Yra galimybė tekstą graviruoti, graviruotos lentelės kaina kiek didesnė.

 

Telefonas pasiteirauti ir užsakyti: +370 621 95661
El. paštas: info@dovanosmagija.lt

Bendraukite su mumis per Facebook:

https://www.facebook.com/DovanosMagijaTau

Aplankykite mus Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCwOaJ1mBr-dd290SIwt0-jA

Mūsų kontaktai:
Kontaktai

Available on backorder

Jūsų nuotrauka


Įkelkite nuotrauką ar bylą ji bus atspausdinta ant pasirinkto produkto.
MPN: pareigu-lentele-prie-kabineto-20x10cm-uv SKU: pareigu-lentele-prie-kabineto-20x10cm-uv-1 Categories: , , Tags: , , , ,