Banguotas Stiklinis rėmelis su Jūsų nuotrauka h12cm 20mm

29,00 

Banguotas Stiklinis rėmelis su Jūsų nuotrauka h12cm 20mm

Ant stiklo atspausdinsime Jūsų įsimintiniausią akimirką. Pastačius matomiausioje vietoje džiugins Jūsų ir Jūsų svečių akis.

Šis stiklinis rėmelis dar neturi modelio – Tapkite mūsų modeliu ir sutaupykite 50% kainos. Įveskite nuolaidos kodą”Esu modelis 50″. Ir Jums pritaikys 50% nuolaidą.

Mes šį gaminį su Jūsų nuotrauka – naudosime kaip prekės pavyzdį svetainėje ir socialinėje medijoje. Jei persigalvojote – ne bėda – sumokėkite likusią kainos dalį ir mes pašalinsime Jūsų nuotrauką.

Atspausdinus jis atrodys kaip ir kiti stikliniai rėmeliai. pvz kaip paskutinėje nuotraukoje.

Laikrodis suteikia išskirtinumo. Puiki dovana Bosui, Šis rėmelis su mėgstamiausiais darbuotojais gali papuošti jo stalą.

20mm stiklo storis, stiklo facetai gražiai laužia šviesą.

Šis banguotas Stiklinis rėmelis su Jūsų nuotrauka h12cm  – naujas stiklinio rėmelio modelis. Komplektuojams dėžutėje su indeklu.

Nuotraukos kokybė rekomenduojama bent 6Mpix (2500x2500pix). Rekomenduoje parinkti nuotrauka su daugiau erdvės. Dėl rėmelio formos bus lengviau sukomponuoti kad būtų tinkamai užpildytas.

Venkite nuotraukų siųstų per susirašinėjimo platformas ar iš socialinių tinklų, nes šios platformos stipriai apriboja nuotraukos kokybę.

Daugeliui atrodo kad mes užkišame spausdintą nuotrauką, iš tikro tai netiesa. Mes UV būdu spausdiname tiesiai ant stiklo!

Mes jau pamirštame spausdinti savo nuotraukas, turi begales nuotraukų kažkur giliai telefone ar kompiuteryje, ieškome bet randame vis ne tą.

Mes siūlome įamžinti ir pastatyti ant komodos ar lentynėlės.

Komentare galite nurodyti tekstą, jei pageidaujate kad atspausdintume.

Mūsų: kontaktai

Mūsų Youtube: dovanos magija – YouTube,

 

In stock

Jūsų nuotrauka


Įkelkite nuotrauką ar bylą ji bus atspausdinta ant pasirinkto produkto.