3D Apdovanojimas H30cm su akcentiniu LED

430.00

3D Apdovanojimas H30cm su akcentiniu LED apšvietimu

Šis stiklinis 3D apdovanojimas H30cm su akcentiniu LED apšvietimu apdovanojimas sudarytas iš dviejų dalių. Tai stiklo gaminys 10x10xH20 stiklo gaminio, kuriame 3D graviravimo lazeriu išgraviruojama Jūsų nominacija. Bei specialus stovas kuriame sumontuojamas programuojamas LED apšvietimas su 64 RGB LED matrica. Šis apšvietimas specialiai suprogramuojamas specialiai akcentuojant tam tikras zonas Jūsų pageidaujamomis spalvomis. Zonos nėra super tikslios dėl stiklo šviesos laužimo, bet tokio dydžio stikle tikrai įmanoma suprogramuoti 3-4 atskiras zonas. Stove įmontuotas akumuliatorius su valdikliu, kurie gali užtikrinti apšvietimo autonominį veikimą iki 6-12 valandų priklausomai nuo apšvietimo intensyvumo. Apšvietimą suderinę su užsakovu nustatysime, pagal užsakovo išreikštus pageidavimus.

Pagal kliento individualų pageidavimą išgraviruotas kliento logotipas ir nominacija . Papildomai, pagal išskirtinį dizainą gali būti pagaminta individuali dėžutė, kuri sukurs išskirtinę ir užbaigtą dovaną.

Esant poreikiui, už papildomą kainą galime pasiūlyti ir kitų išmatavimų apdovanojimą. Tam susisiekite žemiau pateiktais kontaktais

Telefonas pasiteirauti ir užsakyti: +370 684 47519
El. paštas: info@dovanosmagija.lt

Bendraukite su mumis per Facebook:

https://www.facebook.com/DovanosMagijaTau

Aplankykite mus Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCwOaJ1mBr-dd290SIwt0-jA

Mūsų kontaktai:
Kontaktai

Išankstinis užsakymas


MPN: stikl_apdv_10x6x6 Produkto kodas: stikl_apdv_10x6x6-2-5 Kategorijos: , Žymos: , , , ,
3D Apdovanojimas H30cm su akcentiniu LED
3D Apdovanojimas H30cm su akcentiniu LED

Išankstinis užsakymas