2D Apdovanojimas Širdis H20cm su LED

190,00 

2D Apdovanojimas Širdis H20cm su LED

Šis stiklinis 2D Apdovanojimas Širdis H20cm su LED. Šis apdovanojimas sudarytas iš dviejų dalių. Tai stiklo gaminys 13×2,7xH15 stiklo gaminio, kuriame 3D graviravimo lazeriu išgraviruojama Jūsų nominacija. Bei specialus stovas kuriame sumontuojamas programuojamas LED apšvietimas su 16 RGB LED matrica. Šis apšvietimas specialiai suprogramuojamas  akcentuojant tam tikras zonas Jūsų pageidaujamomis spalvomis. Zonos nėra super tikslios dėl stiklo šviesos laužimo, bet tokio dydžio stikle tikrai įmanoma suprogramuoti 2-3 atskiras zonas. Stove įmontuotas akumuliatorius su valdikliu, kurie gali užtikrinti apšvietimo autonominį veikimą iki 6-12 valandų priklausomai nuo apšvietimo intensyvumo. Apšvietimą suderinę su užsakovu nustatysime, pagal užsakovo išreikštus pageidavimus.

Pagal kliento individualų pageidavimą išgraviruotas kliento logotipas ir nominacija . Papildomai, pagal išskirtinį dizainą gali būti pagaminta individuali dėžutė, kuri sukurs išskirtinę ir užbaigtą dovaną.

Esant poreikiui, už papildomą kainą galime pasiūlyti ir kitų išmatavimų apdovanojimą. Tam susisiekite žemiau pateiktais kontaktais

El. paštas: info@dovanosmagija.lt

Bendraukite su mumis per Facebook:

https://www.facebook.com/DovanosMagijaTau

Aplankykite mus Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCwOaJ1mBr-dd290SIwt0-jA

Mūsų kontaktai:
Kontaktai

Available on backorder

Jūsų nuotrauka


Įkelkite nuotrauką ar bylą ji bus atspausdinta ant pasirinkto produkto.
MPN: stikl_apdv_LED_h20_sird SKU: stikl_apdv_LED_h20_sird Categories: , , Tags: , , ,